23 24 25 26 27 28 29
30 31

Okrsková soutěž 2019

Okrskovou soutěž v roce 2019 pořádal náš sbor pořádal 25. května.

Okrskovou soutěž v roce 2019 pořádal náš sbor pořádal 25. května. Ačkoliv náš okrsek č. 12 patří počtem sborů k těm menším a většinou ne všechny jeho členské sbory mají na soutěžích svoje zastoupení, čítalo startovní pole nakonec celkem 22 družstev v 7 kategoriích. Nejpočetněji obsazeny byly kategorie dětí, kde se družstvo našich mladších umístilo na třetím místě a družstvo starších na místě druhém. Naši nejstarší, tedy pánové z družstva veteránů, obsadili po urputném boji druhou příčku, kdy podlehli jejich tradičnímu rivalovi, veteránům z Dílů. V kategorii mužů nad 35 let vyhrálo družstvo domácích mužů, které navíc předvedlo nejrychlejší požární útok v celé soutěži. V hlavních kategoriích obsadily naše ženy první místo a muži místo třetí. Touto cestou bychom chtěli poděkovat fotbalovému oddílu TJ Sokol Postřekov, že nám umožnil soutěž uspořádat na hlavním hřišti a dále i všem divákům, kteří v hojném počtu přišli sledovat a povzbudit sportovní výkony všech sportovců. (Kr)