Výroční schůze SDH

V sobotu 16. prosince se v salonku pohostinství Špillarka konala výroční valná hromada SDH Postřekov. Schůzi, jako každým rokem, zahájil svojí zprávou o činnosti sbo- ru starosta SDH Jan Kreuz. Ve své zprávě zhodnotil rok uplynulý a nastínil plány do roku 2018. Opět také podě- koval všem členům, kteří obětovali nemálo svého volné- ho času činnosti sboru.

Dále zazněla zpráva velitele Josefa Knopfa, který shrnul zásahy jednotky JSDHO za posledních dvanáct měsíců. Poté následovala zpráva vedoucí kolektivu mladých hasi- čů Markéty Strasserové, která vzpomínala především na tradiční tábor v Caparticích. Sportovní činnost shrnul jed- natel Ladislav Cibulka. Pokračovala zpráva pokladníka Martiny Běhounkové a revizora účtů Tomáše Běhounka. Na závěr oficiální části došlo také na ocenění členů a bla- hopřání k jubileím. Došlo i na vtipnou kulturní vložku v podání našich nejmenších. Po zdravici přítomných zá- stupců okolních sborů, zástupců místních spolků a zá- stupci HZS ČR, přešla schůze ve volnou zábavu. Pří- tomní mohli zhlédnout i video s fotografiemi z různých akcí roku 2017. K tanci a poslechu pak zahráli Hája & Tečka, kteří se postarali o zábavu až do pozdních hodin. (Kn)